counter create hit

مطالب مرتبط:

تماشای تلویزیون برای کودکان، مانعی ندارد؟

آیا لازم است کودکم را هر زمان که بخواهد بغل کنم؟ اشکالی دارد اگر درخواست او را رد کنم؟

فواید خاک بازی برای کودکان

نوزادانی که در معرض گرد و خاک قرار می گیرند در واقع در اوایل زندگی خود با طیف گسترده ای از باکتری های خانگی در تماس هستند.

در دوران پریودی چه بخوریم و چه نخوریم؟

می خواهیم چند غذای مناسب برای خانم ها را به شما معرفی کنیم که درد را برایتان تحمل پذیر کند. البته غذاهایی هم هست که نباید بخورید به همین دلیل آنها را هم معرفی کردیم. ...

کنترل خشم در کودکان، یه راه بامزه

محققان دانشگاه ملی سئول در کره جنوبی با ساخت رباتی شبیه به لاک پشت، به دنبال آموزش مهارت های...

مسافرت با هواپیما در بارداری، پنج توصیه مهم

مسافرت های بلند مدت هنگام بارداری دشوار است. اگر می خواهید در زمان بارداری خود با هواپیما به مسافرت بروید، برای آرامش بیشتر به نکات زیر توجه کنید.

قبل از عمل میکرو، باید آسپرین بخورم؟

من یکماه قبل از عمل میکرو طبق نظر پزشک و با توجه به بالا بودن انعقاد خونم قرص آسپرین 80 مصرف کردم الان میکرو انجام دادم.

مصرف شکلات در دوران بارداری، فواید

مصرف شکلات باعث افزایش و تقویت خونرسانی به جنین از طریق جفت و تقویت عروق خونی رحم در حین بارداری می شود.

کم کاری تیروئید در زنان، عوارضش چیست؟

در صورتی که نیاز به اسکن یا سونوگرافی یا تغییر میزان داروی مصرفی باشد پزشک آن را انجام می دهد.

بیماری های عیدانه؛ از سوءهاضمه تا میگرن

دوران تعطیلات و مهمانی ها غالبا نظم خواب را به هم می زند و افراد تا دیروقت بیدار هستند و صبح ها نیز تا نزدیک ظهر می خوابند، در حالی که رعایت بهداشت و نظم خواب یکی از مهم ترین اصول حفظ سلامت است. ...

درمان اسپرم ضعیف در مردان، قطعی است؟

اسپرم من خیلی ضعیفه ما تحت نظر مرکز ناباروری هستیم آیا داروی گیاهی اثر داره؟

توده های پستانی در زنان، نگرانم کرده

١٥ سالمه و زیر نوک پستان چپم یه غده کوچک هست.

علل روابط زناشویی ناموفق، چیست؟

یک ارتباط اجباری بدون عشق، دلبستگی و حمایت را ادامه می دهید بدون آنکه بتوانید رهایش کنید.

سرد مزاجی زنان در بارداری، طبیعیه؟

متاسفانه هم در بارداری اول و دوم مشکل بی میلی جنسی شدید داشتم و دارم به طوری که هیچ گونه حسی برای رابطه جنسی با همسرم ندارم.

رفتار زنان در روابط زناشویی، راهنماییم کنید

میل به رابطه جنسی در زنان و مردان وجود دارد، اما تفاوت هایی در میل به داشتن رابطه جنسی در زنان و مردان هم وجود دارد.

رابطه زناشویی در دوران نامزدی، چگونه باید باشد؟

در فرهنگ ایرانی دو تعریف برای دوران نامزدی وجود دارد.

نکاتی در رابطه زناشویی، حتما بخوانید

اگر می خواهید رابطه ی شما با همسرتان تکراری نشود ، اوج بگیرد.

ناتوانی مردان در روابط زناشویی، چه علتی دارد؟

اگر همه مردان صادق باشند و حقیقت را اذعان کنند، خواهند گفت که دست کم یک بار در طول زندگی خود ناتوانی جنسی را تجربه کرده اند.

رنگ مو در دوران بارداری، عوارض

مادران در طول بارداری خود باید از رنگ کردن موها خودداری کنند، چراکه ...

کودک و دید و بازدیدهای نوروزی

نوزادان و کودکان خردسال از دوست داشتنی ترین و بانمک ترین موجودات هستی می باشند و به ندرت می ت ...

درباره زن خانه دار، مراقب باشید

اگزمای پوستی تماسی در زنان خانه دار و آرایشگران شیوع بیشتری دارد.

چگونه در مقابل کودک حساب مقاومت ؟

چگونه در مقابل کودک بهانه گیر مقاومت کنیم ؟

چگونه به کودک - حساس مقاومت ؟ چگونه به کودک - حساس مقاومت ؟ صفحه اصلی مگ: چگونه به کودک - حساس مقاومت ؟ گزارش خانه مگ: گریه نوزاد به نسیم سفارشی دو ده ستون: اغلب کودکان در رسیدن به آرمان های خود را و گریه و اجازه نمی سکس با گریه. برای مثال برای خرید بازی یا میل به رابطه جنسی خود را با سر و صدا شروع شد. شهناز نوح است یک متخصص بهداشت روانی گفت: کودکان به دلایل مختلفی رفتارهای پرخاشگرانه نشان می دهند که باید هر رفتار راهکار مناسبی را در پیش گرفت. کودکان برای رسیدن به خواسته هایشان گریه می کنند و تا خواسته شان اجابت نشود، دست از گریه و سرو صدا بر نمی دارند. اما در ادامه راهکارهایی برای ادامه گریه کودکان بیان می کنیم ... نسبت به گریه های کودک تان بی توجه باشید بهترین واکنش از سوی والدین بی توجهی به گریه های اوست . برای حفظ سلامت جسمی و روانی کودک صلاح نیست به خواسته های غیر منطقی او پاسخ مثبت دهید. نوحی ادامه داد: خوردن بستنی یا شکلات اضافه آسیب زیادی به سلامت کودک وارد می کند و از سوی دیگر اجابت خواسته های او باعث می شود از نظر روانی بسیار پرتوقع شود. گاهی والدین برای آرام کردن سرو صدای کودک و از سر باز کردن او به خواسته های غیر منطقی اش پاسخ مثبت می دهند که این مساله می تواند آینده کودک را تحت تاثیر قرار دهد. دست های کودک تان را برای 15 ثانیه نگهدارید والدین می توانند دست های کودک پرخاشگرشان را به مدت 15 ثانیه در دستشان بگیرند و در چشمان او زل بزنند . این متخصص بهداشت روانی بیان کرد : این رفتار باید کاملا بی طرفانه و بدون اخم کردن باشد و حتی نباید هیچ کلامی بین کودک و والدین رد و بدل شود . البته بی توجهی می تواند باعث ساکت شدن رفتارهای پرخاشگرانه کودک شود، اما ممکن است کودک بعد از مدتی از این روش برای اجابت خواسته هایش استفاده کند. پس توجه به گریه کودک می تواند دوباره رفتار نادرست گریه کردن برای رسیدن به خواسته ها را در او بوجود آورد. توجه به رفتارهای پرخاشگرانه کودک می تواند باعث تثبیت آن شود پس بهترین واکنش خنثی بودن است . جلوی کودک یک آئینه بزرگ بگیرید وقتی کودک تان خیلی گریه می کند جلوی او یک آئینه بزرگ بگیرید و از او بخواهید خودش را نگاه کند . به زبان آوردن جمله هایی چون نمی خواهیم صورت تو را به این صورت که در آئینه دیده می شود ببینیم باعث می شود کودک نسبت به رفتارش به فکر فرو رود . رفتاری که باعث در هم رفتن چهره ی کودک شده است .  .