counter create hit

مطالب مرتبط:

طرز تهیه کیک کودکانه، مافین هویج

امروز کیک هویج را در قالب های مافین و در سایز های کوچک به شما آموزش می دهیم. امیدواریم آنها را برای کودکانتان تهیه کنید و لذت ببرید.

سوختن پای نوزاد، نیاز به آزمایش مدفوع داره؟

دخترم ۸ماهه است. وزن تولد ۴کیلو ۵۰ گرم وزن کنونی ۷کیلو و ۶۰۰ گرم. هر موقع که دخترم مدفوع میکنه بلافاصله باید بشورم وگرنه پاش سریع قرمز و متورم میشه.

مهارت دست ورزی درکودکان، چگونه تقویت کنیم؟

اولین نشانه های مهارت های دستی از قبل از یک سالگی و زمانی که کودک به سمت مادر دست دراز می کند شروع می شود.

کاهش لجبازی کودکان، راهکارهای موثر

تقریبا همه بچه ها درجاتی از لجبازی را بروز میدهند، رفتارهای منفی معمولا قبل از 2 سالگی شروع می شوند، والدین و مربیان نباید اعمال اراده شخصی کودکان را به عنوان لجبازی تلقی کنند، بلکه باید آن را به عنوان یک تلاش طبیعی و سالم برای پرورش استقلال بدانند. ...

بهترین پوره برای نوزاد، یاد بگیرید

هیچ چیز ساده تر از درست کردن پوره میوه و سبزیجات تازه برای کودکان نیست. اما کدام مواد غذایی را می توان برای نوزادان پوره کرد؟

ارتباط کودکان با دیگران، نقش والدین چیست؟

پدران و مادران بدانند که به صرف داشتن یک خصیصه ذاتی راه تغییر و تحول و اصلاح بسته نیست و با شیوه های موثر می توان رفتار های مثبت و موثر را در کودکان به وجود آورد. ...

اختلالات متابولیک در کودکان، چه نتایجی در بر دارد؟

اختلالات متابولیک در درجه ی اول اختلالاتی ژنتیکی هستند که کودک آن ها را از والدین خود به ارث می برد.

نوزادم کم خونی داره، چی بدم بخوره؟

پسرم ٨ماهشه کم خونی داره چه قطره آهنی بهش بدم؟ وچه غذاهایی؟

درمان عفونت در زنان، چه بخوریم؟

عفونت و التهاب سرچشمه بسیاری از بیماری ها است.

علت فولنس در کلیه جنین

در سونوگرافی تشخیص فولنس در کلیه چپ جنین داده شد، خطرناکه؟

درمان یبوست در زنان، راهش چیست؟

نیم ساعت قبل غذا و تا 2 ساعت بعد غذا به هیچ وجه مایعات مصرف نشود. این نکته را حتما حتما رعایت کنید.

تاثیر روزه در بارداری، چگونه است؟

مشکلی پیش نمیاد برای جنین توی 2-3هفته اول بارداری؟

اهمیت واکسن کزاز در بارداری، چه اندازه است؟

قبل بارداری و ازدواج واکسن کزاز دیفتری رو نزدم، الان باید این واکسن رو بزنم؟

علل و نشانه های پارگی کیسه آب جنین در بارداری

پارگی زودرس کیسه آب زمانی رخ می دهد که کیسه غشای حامل جنین و مایع آمنیوتیک قبل از زایمان پاره شود. در اغلب موارد پارگی کیسه آب باعث شروع فرآیند زایمان شده و مداخله بیشتری لازم نیست. (در برخی موارد، انقباضات و دردهای زایمانی خود به خود آغاز نمی شود و القای ...

افسردگی در دوران بارداری، نحوه تشخیص و درمان

اگر چه اغلب حاملگی دورانی لبریز از شادی و شعف تصور می شود، اما این مساله در همه خانم ها صدق نمی کند.

سقط جنین در هفته اول، دیه اش چقدره؟

مبلغ دیه سقط جنین در هفته اول بستن نطفه چقدر است؟

گل گاوزبان در حاملگی، باید و نبایدهای مصرف

زنان باردار بایستی از مصرف گل گاو زبان در ایام حاملگی خودداری نمایند. چرا که به علت داشتن آلکالوئیدها ممکن است باعث آسیب به جنین شود.

تزریق آمپول روگام در بارداری، از کدام هفته؟

تزریق آمپول روگام در 31 هفتگی دیر است ؟

تاثیر عفونت واژن بر جنین، اوایل بارداری ام

از زمانی که عروسی کردم عفونت دارم. مخصوصا نوع قارچی. نگران جنینم هستم.

خونریزی در دوران بارداری، سزارین کرده بودید؟

ماه چهارم هستم. امروز خونریزی داشتم. دکتر گفت جفتت پایینه. چی کار کنم؟

چگونه در مقابل کودک حساب مقاومت ؟

چگونه در مقابل کودک بهانه گیر مقاومت کنیم ؟

چگونه به کودک - حساس مقاومت ؟ چگونه به کودک - حساس مقاومت ؟ صفحه اصلی مگ: چگونه به کودک - حساس مقاومت ؟ گزارش خانه مگ: گریه نوزاد به نسیم سفارشی دو ده ستون: اغلب کودکان در رسیدن به آرمان های خود را و گریه و اجازه نمی سکس با گریه. برای مثال برای خرید بازی یا میل به رابطه جنسی خود را با سر و صدا شروع شد. شهناز نوح است یک متخصص بهداشت روانی گفت: کودکان به دلایل مختلفی رفتارهای پرخاشگرانه نشان می دهند که باید هر رفتار راهکار مناسبی را در پیش گرفت. کودکان برای رسیدن به خواسته هایشان گریه می کنند و تا خواسته شان اجابت نشود، دست از گریه و سرو صدا بر نمی دارند. اما در ادامه راهکارهایی برای ادامه گریه کودکان بیان می کنیم ... نسبت به گریه های کودک تان بی توجه باشید بهترین واکنش از سوی والدین بی توجهی به گریه های اوست . برای حفظ سلامت جسمی و روانی کودک صلاح نیست به خواسته های غیر منطقی او پاسخ مثبت دهید. نوحی ادامه داد: خوردن بستنی یا شکلات اضافه آسیب زیادی به سلامت کودک وارد می کند و از سوی دیگر اجابت خواسته های او باعث می شود از نظر روانی بسیار پرتوقع شود. گاهی والدین برای آرام کردن سرو صدای کودک و از سر باز کردن او به خواسته های غیر منطقی اش پاسخ مثبت می دهند که این مساله می تواند آینده کودک را تحت تاثیر قرار دهد. دست های کودک تان را برای 15 ثانیه نگهدارید والدین می توانند دست های کودک پرخاشگرشان را به مدت 15 ثانیه در دستشان بگیرند و در چشمان او زل بزنند . این متخصص بهداشت روانی بیان کرد : این رفتار باید کاملا بی طرفانه و بدون اخم کردن باشد و حتی نباید هیچ کلامی بین کودک و والدین رد و بدل شود . البته بی توجهی می تواند باعث ساکت شدن رفتارهای پرخاشگرانه کودک شود، اما ممکن است کودک بعد از مدتی از این روش برای اجابت خواسته هایش استفاده کند. پس توجه به گریه کودک می تواند دوباره رفتار نادرست گریه کردن برای رسیدن به خواسته ها را در او بوجود آورد. توجه به رفتارهای پرخاشگرانه کودک می تواند باعث تثبیت آن شود پس بهترین واکنش خنثی بودن است . جلوی کودک یک آئینه بزرگ بگیرید وقتی کودک تان خیلی گریه می کند جلوی او یک آئینه بزرگ بگیرید و از او بخواهید خودش را نگاه کند . به زبان آوردن جمله هایی چون نمی خواهیم صورت تو را به این صورت که در آئینه دیده می شود ببینیم باعث می شود کودک نسبت به رفتارش به فکر فرو رود . رفتاری که باعث در هم رفتن چهره ی کودک شده است .  .