counter create hit

مطالب مرتبط:

طرز تهیه کیک کودکانه، مافین هویج

امروز کیک هویج را در قالب های مافین و در سایز های کوچک به شما آموزش می دهیم. امیدواریم آنها را برای کودکانتان تهیه کنید و لذت ببرید.

سوختن پای نوزاد، نیاز به آزمایش مدفوع داره؟

دخترم ۸ماهه است. وزن تولد ۴کیلو ۵۰ گرم وزن کنونی ۷کیلو و ۶۰۰ گرم. هر موقع که دخترم مدفوع میکنه بلافاصله باید بشورم وگرنه پاش سریع قرمز و متورم میشه.

مهارت دست ورزی درکودکان، چگونه تقویت کنیم؟

اولین نشانه های مهارت های دستی از قبل از یک سالگی و زمانی که کودک به سمت مادر دست دراز می کند شروع می شود.

کاهش لجبازی کودکان، راهکارهای موثر

تقریبا همه بچه ها درجاتی از لجبازی را بروز میدهند، رفتارهای منفی معمولا قبل از 2 سالگی شروع می شوند، والدین و مربیان نباید اعمال اراده شخصی کودکان را به عنوان لجبازی تلقی کنند، بلکه باید آن را به عنوان یک تلاش طبیعی و سالم برای پرورش استقلال بدانند. ...

بهترین پوره برای نوزاد، یاد بگیرید

هیچ چیز ساده تر از درست کردن پوره میوه و سبزیجات تازه برای کودکان نیست. اما کدام مواد غذایی را می توان برای نوزادان پوره کرد؟

ارتباط کودکان با دیگران، نقش والدین چیست؟

پدران و مادران بدانند که به صرف داشتن یک خصیصه ذاتی راه تغییر و تحول و اصلاح بسته نیست و با شیوه های موثر می توان رفتار های مثبت و موثر را در کودکان به وجود آورد. ...

اختلالات متابولیک در کودکان، چه نتایجی در بر دارد؟

اختلالات متابولیک در درجه ی اول اختلالاتی ژنتیکی هستند که کودک آن ها را از والدین خود به ارث می برد.

نوزادم کم خونی داره، چی بدم بخوره؟

پسرم ٨ماهشه کم خونی داره چه قطره آهنی بهش بدم؟ وچه غذاهایی؟

درمان عفونت در زنان، چه بخوریم؟

عفونت و التهاب سرچشمه بسیاری از بیماری ها است.

علت فولنس در کلیه جنین

در سونوگرافی تشخیص فولنس در کلیه چپ جنین داده شد، خطرناکه؟

درمان یبوست در زنان، راهش چیست؟

نیم ساعت قبل غذا و تا 2 ساعت بعد غذا به هیچ وجه مایعات مصرف نشود. این نکته را حتما حتما رعایت کنید.

تاثیر روزه در بارداری، چگونه است؟

مشکلی پیش نمیاد برای جنین توی 2-3هفته اول بارداری؟

اهمیت واکسن کزاز در بارداری، چه اندازه است؟

قبل بارداری و ازدواج واکسن کزاز دیفتری رو نزدم، الان باید این واکسن رو بزنم؟

علل و نشانه های پارگی کیسه آب جنین در بارداری

پارگی زودرس کیسه آب زمانی رخ می دهد که کیسه غشای حامل جنین و مایع آمنیوتیک قبل از زایمان پاره شود. در اغلب موارد پارگی کیسه آب باعث شروع فرآیند زایمان شده و مداخله بیشتری لازم نیست. (در برخی موارد، انقباضات و دردهای زایمانی خود به خود آغاز نمی شود و القای ...

افسردگی در دوران بارداری، نحوه تشخیص و درمان

اگر چه اغلب حاملگی دورانی لبریز از شادی و شعف تصور می شود، اما این مساله در همه خانم ها صدق نمی کند.

سقط جنین در هفته اول، دیه اش چقدره؟

مبلغ دیه سقط جنین در هفته اول بستن نطفه چقدر است؟

گل گاوزبان در حاملگی، باید و نبایدهای مصرف

زنان باردار بایستی از مصرف گل گاو زبان در ایام حاملگی خودداری نمایند. چرا که به علت داشتن آلکالوئیدها ممکن است باعث آسیب به جنین شود.

تزریق آمپول روگام در بارداری، از کدام هفته؟

تزریق آمپول روگام در 31 هفتگی دیر است ؟

تاثیر عفونت واژن بر جنین، اوایل بارداری ام

از زمانی که عروسی کردم عفونت دارم. مخصوصا نوع قارچی. نگران جنینم هستم.

خونریزی در دوران بارداری، سزارین کرده بودید؟

ماه چهارم هستم. امروز خونریزی داشتم. دکتر گفت جفتت پایینه. چی کار کنم؟

چگونه اعتماد به نفس کودک چیست ؟

چگونه به فرزندمان حرمت نفس بدهیم؟

گروه خانواده نشان می دهد رابطه جنسی چگونه اعتماد به نفس کودک چیست ؟ صفحه اصلی مگ: چگونه اعتماد به نفس کودک چیست ؟ عاطفه رضایی با تاکید بر این که بسیاری از راه هایی برای افزایش اعتماد به نفس. وجود دارد گفت: زمانی که کودک چیزی برای انجام به دیده بانی.... باید همه چیز از جمله صحبت کردن با تلفن و یا صحبت کردن با یک دوست و تماشای تلویزیون, و آن موارد را کنار گذاشته و با نگاه در چشمان او. حتی اگر لازم است به می خواهید به صبر کنید کار نمی کند. گزارش خانه مگ: این روانپزشک ادامه داد: همیشه می توانید در محیط خانه و خانواده نام کودک را با ترانه ای از بیان است. همچنین می توانید از شش سال از سن فرزند من در مدرسه ورزشکار در یک رشته خاص موفق باشد. افزود: زمانی که یک خطا سر می زند که هومن به شدت عصبانی است. بنابراین می تواند به شوخی از ذهن ما می خواهند بدانند که همه ما مرتکب اشتباه می شوند. گاهی اوقات شما می توانید پاسخ به سوالات پی در پی I. بگویم من نمی دانم که شما می دانید که دانستن بد نیست. اشاره رضایی: شما باید هومن مسئولیت در کاهش ظرفیت ما در حال تلاش برای ... چون این کار به افزایش اعتماد به نفس کمک و کودکان نیز از این الگوها در واقع ما باید به این کودک همان مورد غذاو لباس و بازی مسائل خصوصی زندگی به تصمیم می گیرید اگر نیاز به کمک ایالات متحده است. لازم نیست به او احساس گناه به جای. این روانشناس خاطرنشان کرد: باید آن را به یک کودک به خصوص در مقابل دیگران احمقانه ما هنگامی که صحبت کردن به همه گفت و گو کرد. به عنوان کودکان وارد اختلافات خانوادگی در حال کار بسیار اشتباه است و او نباید گریه مقایسه شود. dir="rtl">وی با تاکید بر اینکه والدین هرگز نباید با کودک درد دل کنند، افزود: زمانی که فرزندمان اشتباهاتش را با ما در میان می گذارد، نباید او را مقصر خطاب کنیم؛ چرا که باعث می شود دائم خود را گناهکار بداند و دیگر هرگز به والدینش اعتماد نکند. .