counter create hit

مطالب مرتبط:

لباس مناسب برای بچه ها، راهنمای خرید

اگر شما هم به تازگی صاحب فرزند شده باشید یا کودکتان یکی دو ساله باشد هنگام خرید لباس برای دلبندتان ممکن است به فکر بیفتید باید چطور لباسی مناسب و راحت برایش انتخاب و تهیه کنید. ...

روزه گرفتن در دوران حاملگی، مشکل دارد؟

اگر روزه گرفتن باعث افت قند در فرد باردار شود، باید از روزه داری اجتناب کند.

تاثیر بازی در کودکان، روی رشد شخصیتی

بازی فعالیتی طبیعی، لذت بخش، شگفت انگیز، پررمز و راز و وسیله ای برای بیان احساسات، برقراری روابط، توصیف، تجربیات، آشکار کردن آرزوها و خودشکوفایی می باشد. ...

انتخاب نام فرزند، چه نکاتی مهم است؟

وقتی پدر و مادر، نام افراد مشهور و تاریخی را بر کودک خود می گذارند، گویا انتظار می رود کودک نیز مانند آنان رفتار کند.

رازهای زندگی مشترک، معرفی کتاب

لطفا کتابی در مورد معیار انتخاب همسر معرفی کنید.

علت سردمزاجی در زنان، درمان با بادکش مفیده؟

سرد مزاجی زناشویی فقط با بادکش درمانی بر طرف نمی شود بلکه بادکش بخشی از درمان هست.

اشتباهات زنان در رابطه با مردان، قابل جبرانند؟

بحث و مشاجره یکی از اتفاقات رایج در روابط زناشویی است. هیچ زوجی را نمی توان یافت که هر از گاهی مشاجره لفظی نداشته باشند.

وزن نوزادم کمه، چه غذایی بهش بدم؟

من پسرم هفت ماه و نیمه هستش وزن تولدش ۲۹۵۰ قدشم ۵۱ سانت بود الان وزنش ۷۵۰۰ هستش با قد ۶۷ سانت بردمش بهداشت گفتن رشدش کم بوده.

کیست تخمدان در زنان، پیشگیری

باید بدونید که 50 تا 70 درصد از مبتلایان به سندرم تخمدان پلی کیستیک، چاق هستند.

مراقبت قبل بارداری، نکاتی مهم

بدن سالم زمانی می تواند یک فرزند را در خود پرورش دهد که آرام باشد بنابراین خواب شبانه ۶ تا ۸ ساعتی را به شما پیشنهاد می کنیم.

تقویت باروری در زنان، چگونه؟

برای افزایش قدرت باروری جذب روزانه ۷۵۰ میلی گرم ویتامین C لازم است.

بی بی چک کی بارداری را نشان می دهد؟

چند وقت بعد از نزدیکی تا قاعدگی بعدی متوجه بارداری می شوم ؟

افسردگی در دوران بارداری، نحوه تشخیص و درمان

اگر چه اغلب حاملگی دورانی لبریز از شادی و شعف تصور می شود، اما این مساله در همه خانم ها صدق نمی کند.

سقط جنین بدون دلیل، چرا رخ می دهد؟

من دچار سقط های مکرر میشوم و هیچ دلیل پزشکی هم مشخص نشده!

مسافرت طولانی در دوران بارداری، اشکال دارد؟

من ۳۰ سال سن دارم و بارداری اولم را تجربه می کنم. آیا داشتن پرواز طولانی و با دو ترانزیت مشکل ساز است؟

گل گاوزبان در حاملگی، باید و نبایدهای مصرف

زنان باردار بایستی از مصرف گل گاو زبان در ایام حاملگی خودداری نمایند. چرا که به علت داشتن آلکالوئیدها ممکن است باعث آسیب به جنین شود.

یبوست نوزاد چهار ماهه، راه درمان

پسرم ۴ماه و یه هفتشه از وقتی چهار ماهش شد یک روز درمیان مدفوع کرد ولی الان ۵ روزه مدفوع نکرده و زور میزنه و گاز بد بو دفع میکند و کمی بی قراری میکنه. ...

ساک بارداری نیست، باردار نیستم؟

سونوگرافی اصلا نشان نداد که حامله هستم.

مراقبتهای بعد از آمنیوسنتز، استرس دارم

تا الان که هفته سی و چهار هستم استرس دارم. چکار کنم؟

اگر تیز هوشی شما را خوانده

اگر نوجوان تیز هوش دارید بخوانید

از شیر گرفتن , ایجاد, پدر و مادر می تواند تعیین بهترین راه برای صلح به رشد و شکوفایی استعدادهای جوان شیر به نظر می رسد که تمایلی به درس خواندن ... کمک کند . , Tiss از کار در کلاس درس, سرگرم کننده, برای, این , ,, ردیف, آهسته و خسته کننده است. کنجکاوی هیچ ارضاء و نه نکته موتور جذاب و ذهن فعال آن وجود ندارد. گزارش خانه MB: , فصل, جایی که در سن نوجوانی طرف از زمان ران آن را خسته کننده است. این احساس باعث می شود با tiss با وجود هوش بالا و, مدرسه موفقیت, کسب و کار و ناامیدی و خوشحال است. این دکترای روانشناسی در شناسایی , tiss گفت: گاهی اوقات رعایت نظم و انضباط و علاقه در وضعیت مخالف است که غیر قابل تحمل است و شورش.برای آموزش و پرورش نوجوانان تیزهوش باید هیجان و جذابیت ایجاد کرد،برای جست و جوی مطالب بیشتر باید به نوجوان کمک کرد و در اوقات خارج از مدرسه با موضوعات جالب و مورد علاقه وی ذهنش را درگیر کرد.قفسه های خانه باید مملو از کتاب های علمی، جدید و جذاب برای نوجوان باشد، بازی و سرگرمی هایش باید ذهن او را تحریک و وادار به فعالیت کند.والدین باید نوجوان را تشویق کنند که با هم سن و سال ها و افراد نمونه ای که از نظر هوشی و نوع علایق، با او مشابهت هایی دارد، رابطه داشته باشد.والدین باید به نوجوان گوشزد کنند که او نه تنها نیازمند فرصت هایی برای رشد و تقویت ذهنش است، بلکه مهارت های اجتماعی او باید پیشرفت کند.دکتر مطهری با تاکید بر اهمیت دوستی ها در رشد و تکامل نوجوان گفت: باید وی را تشویق کرد که در زندگی اش تعادل ایجاد کند و با حفظ ارتباطات و دوستی ها در جهت رشد و تکامل حرکت کند.وی در پایان خاطرنشان کرد: معرفی افراد شایسته به نوجوان کمک می کند تا از آنها الگو گرفته و خود را با آنان مقایسه کند تا دریابد با موفقیت های تحصیلی می تواند به موقعیت های ارضا کننده دست یافته و از لحاظ ذهنی درگیر باشد.