counter create hit

مطالب مرتبط:

سوزش ادرار در دوران بارداری، نشانه چیست؟

دچار درد شدید در زمان دفع ادرار شده ام.

تقویت اراده در کودکان، دیدگاه شهید مطهری

میزان اراده از خواص فطری انسان نیست.

اپلیکیشن های خطرناک برای بچه های شما (2)

متاسفانه حتی استفاده بی منظور از خیلی از این اپلیکیشن ها ممکن است دختر یا پسر شما را در مسیری ناخواسته قرار دهد.

ورزش در دوران بارداری، چه سودی دارد؟

ورزش و تمرین موجب تقویت و کشیده شدن عضلات شما می شود، که به شما کمک خواهد کرد تا بهتر از عهده دردها و ناراحتیهای دوران حاملگی برآیید.

رفتار با دانش آموز بیش فعال، چطوری باشه؟

کودکان بیش فعال در مواردی چون سازماندهی، مدیریت زمان دچار مشکل می باشند.

مزایا بازی بچه ها در پارک

پارک ها و بازی در فضای سبز غذای روح بچه هاست به خصوص در عصری که ما زندگی می کنیم.

تقویت خلاقیت در کودکان، بازی های موثر

خردسالان از راه خیال پردازی و عمل کردن یاد می گیرند. آیا تا کنون دیده اید که فرزندتان یک سنگ را بردارد و با آن همانند یک ماشین بازی کند؟

چگونه کودک را در اتاق خودش بخوابانیم؟

حضور بیش از اندازه فرزندان در اتاق خصوصی والدین، ممکن است باعث سردی میان پدر و مادر شده و حتی زمینه ساز بروز اختلافات و برخوردهای نامناسبی میان آنان گردد. ...

خوردن قرص اچ دی اورژانسی، چقدر کارایی دارد؟

آیا استفاده از قرص hd برای جلوگیری اضطراری کارایی دارد؟

آی وی اف برای بارداری، خونریزی نشانه سقطه؟

برای فرزند دوم آی وی اف کردم. امروز ۱۳روز هستم و الان به خونریزی افتادم خیلی استرس دارم.

رابطه زناشویی موفق، راه افزایش لذت

برای بسیاری از افراد به خصوص برای مردان، ناتوانی در ارائه ی یک رابطه جنسی خوب برای همسر خود، منبعی از نگرانی و حتی استرس است.

نحوه جلوگیری از عفونت واژن

اکثر زن ها ترشحات شدید واژن را بارها تجربه کرده اند. علایمی وجود دارد که می تواند نشان دهنده ی عفونت واژینال باشد.

تنگی نفس در زنان، چه تاثیری بر بارداری دارد؟

نفس تنگی دارم که ارثی هست و فقط وقتی دچار استرس شدید می شم این نفس تنگی خودشو نشون میده. آیا این موضوع تاثیری در بارداری و یا زایمانم داره؟

ورزش در دوران پریود، فقط با این شرایط

به اغلب زنان توصیه می شود که در زمان عادت ماهانه شان ورزش نکنند.

مضرات دوش گرفتن روزانه، خانم ها بخوانند!

این مطلب را مطالعه کنید تا دقیقا بفهمید چرا از لحاظ علمی، دوش گرفتن روزانه اصلا فکر خوبی نیست.

کمبود وزن نوزاد، نحوه جبران

نه ماه است زایمان کردم و نوزادم شیر خودم رو می خورد اما هنوز پریود نشدم. آیا مشکلی نیست؟

ترشح قهوه ای در بارداری، منجر به سقطم می شود؟

امروز متوجه شدم که یک مایع تقریبا شبیه به قهوه ای کم رنگ از بدنم خارج شد.

امکان حاملگی با قرص اورژانسی، وجود دارد؟

من با همسرم رابطه بدون جلوگیری داشتم. بعد از آن قرص اورژانسی خوردم اما پریود نشدم. حامله ام؟

راههای پیشگیری از پیری پوست، قابل توجه بانوان!

همانطور که میدانید هیچ کس دوست ندارد پیر شود و شور و نشاط جوانی را از دست بدهد.

لکه بینی بعد از نزدیکی، نشانه این بیماریست

پولیپ های سرویکس، شایع ترین تومور خوش خیم سرویکس می باشند.

برخورد با کودکان و نوجوانان آنجلس ، چگونه ؟

برخورد با بچه لوس، چگونه؟

اگر شما چند لس پرور شما و از لوس بازی های کودک خود را نا امید ... ساده اما دشوار است. کافی است به قوانین احترام از ورزش به نظر نمی رسد. روانشناسی و حل جایزه به دلیل کار خوب و بد کار است که هنوز هم یک راه مناسب و معقول برای ترویج صلح تنها من می دانم. بچه لوسی است گریزان نظم و قانون و پدر و مادر متوقف کمتر از سن که در آن آنها در حال انجام است. این کودکان خودخواه ، حساس و بی پروا و از دانشگاه می آیند.سعی کنید به آب تنها در شرایط مناسب و مطابق با استانداردهای پذیرفته شده تقاضا است که شما آنها را.مسابقات تنها زمانی که شما خرید این سزاوار بود کار نمی کند. چیدمان اتاق مسواک زدن و ساعت خواب به عنوان یک قانون ثابت را از او بخواهید. در مورد ظروف سرباز یا مسافر به اتاق خود را دریافت کنید و برای اقامت به عذرخواهی می کنیم. ایستاده در گوشه ای ، اقامت در اتاق های محروم از برنامه مورد علاقه خود را و یا بازی عناصر اثر باید همیشه به دنبال خوب است که می تواند توانید به کار ببندید.اگر گریه کودک برای نیاز است، فورا نیازش را رفع کنید اما گریه ناشی از کج خلقی کوک باید نادیده گرفته شود.فرزند شما به شما علاقه دارد، حتی اگر گاهی به او تحکم کنید نگران نباشید که قاطعیت، شما را در نظر او نفرت انگیز جلوه می دهد. یک روز کودک بزرگ می شود و از شما به خاطر تربیت صحیح تان تشکر می کند و شما را علت همه موفقیت هایش می داند. همان طور که اگر کودکی لوس و ضعیف تربیت کنید، همیشه باید از او حمایت کنید و تا وقتی که زنده هستید او کودک لوس شماست و شما را برای این مشکل مقصر می داند.با کودک بحث و لجبازی نکنید، فقط قانون را یادآوری کنید و تنبیه متناسب با قانون شکنی را اعمال کنید. البته کودکان زیر چهار سال چیزی زیادی از قانون نمی فهمند و پس از آن هنوز با بهانه جویی از انجام وظایف خود طفره می روند، اما با آغاز شش سالگی می توانند مشتاقانه قوانین را دنبال و در سن نوجوانی مثل یک بزرگسال عمل کنند. کاری که می خواهید کودک انجام ندهد (مثل بازی کردن با غذا) شما یا فرزند بزرگ ترتان نیز نباید انجام دهید تا به شکل یک قانون درآید. وادارکردن کودک به خوردن غذایی خاص می تواند عق زدن و تف کردن غذا را به بار بیاورد، اما قانون بچه های گرسنه شیرینی نمی خورند، می تواند کمک کند.شما اسباب بازی تمام وقت کودک نیستید. او باید بیاموزد خود را سرگرم کند و ساعاتی را در خلوت خود بگذراند و شما و کارهایتان را رها کند.او باید صبرکردن و انتظار و زحمت کشیدن برای حصول نتیجه را بیاموزد.بچه ها رفتار شما را تکرار می کنند، پس خود اولین مجری قوانین باشید. به دلیل قلدری، قدرناشناسی و طلبکار رفتار کردن کودک، هرگز برایش هدیه نگیرید. این کار رفتارهای بد او را تقویت می کند.در قوانین میان همسران باید توافق نظر و همدلی وجود داشته باشد وگرنه خیلی زود یک سوءاستفاده گر کوچک در خانه رشد می کند و بزودی باج گیری و توطئه چینی علیه والدین به سود خود را آغاز می کند.